Stružnice

Nabídka firmy Bronal k využití 2. kola kotlíkových dotací
v Libereckém kraji.
Inzerce soukromé firmy.

Vážená paní starostko, pane starosto,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou služeb pro Vaše občany.

Dne 1.3.2017 byla vyhlášena 2. Výzva programu Kotlíkové dotace v Libereckém kraji.
Předmětem je výměna zastaralých spalovacích zařízení na tuhá paliva v domácnostech podílejících se na znečištění ovzduší za zdroj vytápění splňující požadavky Nařízení Komise EU, kterým se provádí směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/125/ES
(Ekodesign) a jejich prováděcích předpisů .

Účelem podpory je snížení emisí z lokálního vytápění domácností podílejících se na expozici obyvatelstva nadlimitními koncentracemi znečišťujících látek a dále přispění ke snížení imisního zatížení lidských sídel znečišťující látkou benzo(a)pyren, PM10 a PM2,5, a přispět tak k dosažení imisních limitů pro ochranu zdraví lidí na území Libereckého kraje.

Co se týče výše možné dotace pro Vaše občany bude poskytována s následující hranicí:
80% způsobilých výdajů v případě, že je projektem realizována výměna stávajícího kotle na pevná paliva s ručním přikládáním za nový zdroj využívající obnovitelných zdrojů energií (OZE).

Míra dotace se aplikuje na vynaložené způsobilé výdaje. Maximální výše způsobilých výdajů je stanovena ve výši 150 000 Kč.

Vzhledem k této možnosti získání podpory na nový ekologický kotel a zkušenostem z praxe, které ukazují, že se lidé často obrací na svůj obecní či městský úřad s prosbou o pomoc s touto problematikou si Vám a Vašim občanům dovolujeme nabídnout naše služby.

Naše společnost nabízí:

• nezávaznou schůzku s technikem
  • široký sortiment dotačních kotlů s osobní pomocí při jejich výběru
  • vyplnění a podání žádosti o kotlíkovou dotaci – zdarma!
  • zařízení dopravy, montáže a seřízení nového i odvoz starého kotle
  • pravidelné servisní prohlídky v termínech stanovených zákonem
  • garanci servisu do 48 hodin v případě poruchy

Pro podrobnější informace či objednání našich služeb si můžete prostudovat naši internetovou prezentaci na adrese: www.kotleakrby.cz, napsat nám na E-mail: servis@kotleakrby.cz nebo nás přímo kontaktovat na telefonním čísle: +420 736 611 462.

V příloze tohoto emailu Vám zasíláme k nahlédnutí náš reklamní leták.
Zároveň si Vám dovolíme v nejbližších dnech zaslat naše letáky v tištěné podobě, aby byly
u Vás k dispozici případným zájemcům. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte
kontaktovat!

Předem velmi děkujeme za Váš čas a  postoupení kontaktů na naši společnost či umístění kontaktů na stránkách Vašeho města či obce.

S pozdravem za Bronal s.r.o.
Srdov 9
41145 Liběšice

Bronislav Hrabák
jednatel společnosti